Jaunumi
Dievkalpojumi
Svētdarbības
Ziedojumi
Āraišu augļu koku dārzs
Aktivitātes
Draudze
Baznīcas komplekss
Ziņu arhīvs
Galerijas
 

 

 


 1. Ziedojumi draudzes vispārējām vajadzībām.

Rekvizīti:

Āraišu evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ.nr.: 90000957238
Konts SEB bankā: LV55 UNLA 0050013335227

 2. Ziedojums ĒRĢEĻU atjaunošanai. Āraišu draudze aicina ikvienu atbalstīt šo lielo ieceri gan lūgšanās, gan ziedojumu veidā .

Rekvizīti:
Āraišu evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ.nr.: 90000957238
Konts SEB bankā:
LV58 UNLA 0050021600834
(ar norādi baznīcas atjaunošanai)

Āraišu mācītājmuiža kopā ar blakus esošo baznīcu un zemnieku sētām veido unikālu arhitektoniski vēsturisku un ainavisku kompleksu, kas ir ieguvis valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa statusu. Diemžēl lielākā daļa no mācītājmuižas kompleksa ēkām ir nonākušas kritiskā stāvoklī.

Āraišu baznīca (celta 13.gs) gadsimtiem ilgi ir bijusi visas plašās apkārtnes garīgais centrs. Tā joprojām ir ļoti populāra kristību un laulību ceremoniju norises vieta, un te gadu no gada notiek ievērojami kultūras un izglītības pasākumi. 
Āraišu mācītājmuižas komplekss veidojies daudzu gadsimtu laikā un jebkuras tā daļas iznīcināšana padara mūs nabadzīgākus. Nekas jauns, ko mēs radām, kaut arī vērtīgs, nespēj aizstāt zaudēto - vēsturiskās vērtības. Tāpēc mūsu kopīgais uzdevums ir nodrošināt šī unikālā kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un pieejamību nākamajām paaudzēm.

No sirds pateicamies ikvienam,  gan privātiem ziedotājiem, gan juridiskām personām, kas jebkādā veidā un ar sev iespējamo ziedojumu ir atbalstījušas Āraišu baznīcas atjaunošanas darbus!  Copyright 2008; Created by MB Studija »